Podea de captare din oțel tip vană de captare, zincat, capacitate colectare 242 l, LxlxH: 2850x1900x78 mm


Descriere
Sistem modular de configurare podele de captare retentie Bauer tip vana de captare retentie in magazinul online Emporo
Vane de captare retenție plate tip podea de captare metalică joasă Bauer cu inaltime mica pentru depozitare sau transvazare; se poate conduce deasupra acesteia.
- construcție din tablă de oțel zincată
- cu grătare detașabile
- înălțime constructivă 78 mm
- sarcină maximă 5000 kg/m²
- accesibilă pentru traversarea cu cărucior elevator sau stivuitor (sarcină maximă pe roată 500 kg)
Design modular, asamblare ușoară conform instrucțiunilor incluse.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | zincat ![]() |
| design | cu grătar din oțel |
| material | oțel |
| greutate | 347 kg |
| Volum colectare | 242 l |
| înălţimea totală | 78 mm |
| lăţimea totală | 1900 mm |
| lungimea totală | 2850 mm |














