Container jos, basculabil cu sită, robinet de scurgere, volum 610 l, cap.port. 1000 kg, lxLxH: 1385x1680x450 mm, albastru RAL5012


Descriere
Ideal pentru folosirea sub mașini de prelucrare prin așchiere sau de debitat care crează șpan.
- container jos basculant cu sită, construcție cu margini întărite
- margine înclinată de 350 mm
- poate fi golit la orice înălțime cu ajutorul cablului operat de la locul șoferului
- sită perforată și robinet de scurgere de 1" destinat să separe lichidele de solide
- cadru stabil cu buzunare urechi pentru stivuitor
- poate fi asigurat pentru a preveni alunecarea sau golirea neintenționată
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5012 ![]() |
| greutate | 139 kg |
| sarcină nominală | 1000 kg |
| volum | 610 l |
| înălțime | 450 mm |
| înălțimea marginii frontale | 350 mm |
| lățime | 1680 mm |
| lungime | 1385 mm |





















