Container jos, basculabil cu sită, robinet de scurgere, volum 460 l, cap.port. 1000 kg, lxLxH: 1385x1280x450 mm, verde RAL6011


Descriere
Ideal pentru folosirea sub mașini de prelucrare prin așchiere sau de debitat care crează șpan.
- container jos basculant cu sită, construcție cu margini întărite
- margine înclinată de 350 mm
- poate fi golit la orice înălțime cu ajutorul cablului operat de la locul șoferului
- sită perforată și robinet de scurgere de 1" destinat să separe lichidele de solide
- cadru stabil cu buzunare urechi pentru stivuitor
- poate fi asigurat pentru a preveni alunecarea sau golirea neintenționată
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | verde RAL6011 ![]() |
| greutate | 121 kg |
| sarcină nominală | 1000 kg |
| volum | 460 l |
| înălțime | 450 mm |
| înălțimea marginii frontale | 350 mm |
| lățime | 1280 mm |
| lungime | 1385 mm |





















