Container tip magazie pentru butelii oțel gaze tehnica cu pereti grilaj, nr. max. butelii 104 x Ø 230 mm, LxlxH: 3100x2100x2160 mm, galvanizat


Descriere
Containere tip magazie Bauer pentru butelii din oțel pentru gaze tehnice pentru depozitarea în spațiul exterior a buteliilor de gaze tehnice
- construcție solidă, galvanizată cu cadru metalic
- grliaj pe pereții laterali și ușa de acces pentru o ventilație optimă
- opțional cu acoperiș din tablă metalică
Produsul este pregătit pentru fixarea în podea precum și pentru dotarea cu accesorii. Sistem modular pentru un montaj facil conform instrucțiunilor.
Containere tip magazie cu acoperiș Bauer pentru butelii din oțel pentru gaze tehnice pentru depozitarea în spațiul exterior a buteliilor de gaze tehnice
- Containere tip magazie cu acoperiș Bauer pentru butelii otel cu gaz tehnic cu o ușă cu încuietoare cilindrică
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| configurația ușii | ușă batantă simplă |
| design | cu acoperiș |
| Numărul maxim de butelii | 104 x Ø 230 mm |
| suprafață superioară | zincat |
| greutate | 344 kg |
| înălțime | 2160 mm |
| lățime | 2100 mm |
| lungime | 3100 mm |





