Container magazie pentru butelii din oțel pentru gaze tehnice, fără acoperiș, cu o ușă, max. butelii 78 x Ø 230 mm, LxlxH: 3100x1500x2070 mm, galvanizat


Descriere
Containere tip magazie Bauer pentru butelii din oțel pentru gaze tehnice pentru depozitarea în spațiul exterior a buteliilor de gaze tehnice
- construcție solidă, galvanizată cu cadru metalic
- grliaj pe pereții laterali și ușa de acces pentru o ventilație optimă
- opțional cu acoperiș din tablă metalică
Produsul este pregătit pentru fixarea în podea precum și pentru dotarea cu accesorii. Sistem modular pentru un montaj facil conform instrucțiunilor.
Containere tip magazie fara acoperiș Bauer pentru butelii din oțel pentru gaze tehnice pentru depozitarea în spațiul exterior a buteliilor de gaze tehnice
- Containere tip magazie fara acoperiș Bauer pentru butelii otel cu gaz tehnic cu o ușă cu încuietoare cilindrică
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| configurația ușii | ușă batantă simplă |
| design | fără acoperiș |
| Numărul maxim de butelii | 78 x Ø 230 mm |
| suprafață superioară | zincat |
| greutate | 242 kg |
| înălțime | 2070 mm |
| lățime | 1500 mm |
| lungime | 3100 mm |





