Raft metalic cu cutii organizator de plastic și montare raft cu șuruburi, HxLxl: 2000x900x350 mm, nr. de cutii: 36 buc.

Descriere
Rafturi metalice insurubate cu cutii din plastic Storage organizator din plastic Kovona cu deschidere frontală, pentru utilizare în depozite, ateliere și arhive, cu acoperire albă Komaxit. Rafturi metalice cu cutii Kovona sunt prevazute cu polițe reglabile pe înălțime la intervale (pas) de 50 mm.
Cutiile de depunere din polipropilenă durabilă (culoarea albastru sau roșu) sunt așezate liber pe polițe. Deschiderea de acces permite accesul comod la obiectele stocate fără a scoate cutia din raft. Cu suport pentru etichete în partea din față. Livrarea se face în stare dezasamblată.
- fabricate din polipropilenă rezistentă la șocuri și la unsori, uleiuri, rășini, alcalii. Acest material este rezistent la temperaturi cuprinse între -10 și +60˚C, adecvat pentru contactul cu alimente și 100% reciclabil.
- Setul de livrare standard include un raft și cutiile de raft: 16 x albastru, 20 x roșu
- putem livra cutii in urmatoarele culori: rosu, albastru, gri sau galben
Dimensiuni/alti Parametri
| design raft | raft de bază |
| suprafață superioară | vopsea albă |
| număr polițe | 10 buc. |
| numărul de recipiente | 36 buc. |
| sarcina nominală a câmpului raftului | 450 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 75 kg |
| adâncimea poliței | 350 mm |
| înălţimea totală | 2000 mm |
| lăţimea poliței | 900 mm |







