Benă pentru manipularea și transportul materialelor în vra, volum 750 l


Descriere
Benă pentru manipularea și transportul materialelor în vrac
- ridicare simplă și rapidă prin inserarea furcilor
- poate fi golită de la orice înălțime cu ajutorului cablului operat de la scaunul șoferului
- structură cu margini întărite
- parte frontală din oțel taiată special
- cadru rezistent
- poate fi asigurată pentru a preveni alunecarea
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5012 ![]() |
| greutate | 203 kg |
| sarcină nominală | 1000 kg |
| capacitate / conținut_no use | 750 l |
| înălțime | 620 mm |
| înălțime interioară | 510 mm |
| lățime | 1330 mm |
| lăţimea interioară | 1250 mm |
| lungime | 1810 mm |
| lungimea interioară | 1245 mm |














