Banc de atelier 1200 x 700 mm, mobilă, capacitate portantă 380 kg, 1x dulap cu uși, 3 sertare, gri RAL7035


Descriere
- banc de lucru mobil (precazut cu 4 roți pentru poziționare ușoară după zona de nevoi), construcție robustă din oțel, acoperită cu vopsea cu pulbere, blatul din lemn de fag îmbinat în pană
- închidere centrală, protecție ridicată împotriva răsturnării datorită siguranței unice și cu o siguranță împotriva deschiderii neintenționate
- 2 roți pivotante cu frână și 2 roți fixe, diametrul ø 125 mm, din polipropilenă
Sertare:
- glisoare masive, fiecare cu 4 rulmenți, extractibile în proporție de 100%
- capacitatea de încărcare 80 kg
- dimensiunile interioare 459x459 mm, cu pregătire pentru elemente separatoare
Echipare bancuri lucru mobile (compate) cu 2 module, un modul cu 1 ușă și un modul cu 3 sertare:
1 x sertar 75 mm
1 x sertar 125 mm
1 x sertar 300 mm
1 dulăpior, înălțimea ușii 500 mm cu uși cu balamale
1 x poliță, reglabil în trepte de 25 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| număr polițe | 1 buc. |
| numărl de compartimente | 1 buc. |
| numărul de sertare | 3 buc. |
| capacitate portantă sertar | 80 kg |
| greutate | 119 kg |
| sarcină nominală | 380 kg |
| adâncime | 700 mm |
| adâncime sertar | 459 mm |
| diametrul roții | 125 mm |
| grosime blat de lucru | 40 mm |
| înălțime | 805 mm |
| lățime | 1200 mm |
| lăţime sertar | 459 mm |



















