Banc de lucru MARS, 5 sertare, lățime 1200 mm

Descriere
- banc de lucru compact (livrabil dezasamblat) construcția este din tablă de oțel cu grosimea de 1,0 mm
- blatul bancului din lemn de fag, grosimea 25 mm
- capacitatea de încărcare a blatului 300 kg
Banc atelier MARS (livrabil dezasamblat) compact prevazut cu sertare cu șine extractibile în proporție de 100%. Capacitatea de încărcare a sertarului 40 kg. Dimensiuni interioare ale sertarelor: 440x440x120 mm, mâner din plastic.
Dulapuri cu uși cu închidere într-un punct (cu 2 chei în setul de livrare), dimensiuni interioare ale dulapuri: 450x510x450 mm.
Picioare cu șuruburi de reglare pentru a compensa denivelările din pardoseală.
Construcție metalică cu vopsea structurată, în culoarea gri închis RAL 7037 / roșu RAL 3000.
Livrare dezasamblată - asamblare ușoară și rapidă datorită piulițelor pre-presate.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | gri RAL7037 ![]() |
| culoare ușă | roșu RAL3000 ![]() |
| numărl de compartimente | 1 buc. |
| numărul de sertare | 5 buc. |
| capacitate portantă sertar | 40 kg |
| sarcină nominală | 300 kg |
| adâncime | 600 mm |
| grosime blat de lucru | 25 mm |
| înălțime | 840 mm |
| lățime | 1200 mm |









