Masă pentru sală de conferință sedință birou ovală culoare arțar Lxl 4000x1400 mm


Descriere
Dulapuri metalice cu polițe perforate verticale tip panou suport pentru scule. Potrivit pentru utilizare în depozit, în producție sau în uzină - în compartimentele verticale toate obiectele depozitate sunt oricând la îndemână.
Dulap cu plăci perforate verticale extractibile, construcție din oțel stabilă și robustă, cu încuietoare centrală și o capacitate de încărcare totală de 600 kg. Mecanismele de extragere totală asigură utilizarea la maximum a spațiului. Inserarea plăcilor-compartiment are loc cu amortizare.
Plăcile perforate pentru suporturi de instrumente Q-SYSTEM se pot utiliza bilateral și sunt așezate complet pe glisoare telescopice cu ghidaje de rulmenți cu bile. O placă perforată extractibilă are capacitatea portantă de 75 kg.
Plăcile perforate sunt prevăzute cu un dispozitiv de blocare, care acționează mecanismul de siguranță al încuietorii centrale pentru toate celelalte plăci atunci când o placă este extrasă. Astfel se împiedică înclinarea în față a dulapului.
Construcția din oțel este acoperită cu vopsea cu pulbere și potrivită pentru cele mai exigente condiţii.
Disponibile în gri RAL 7035, albastru RAL 5012 sau în combinația de culori: Corpul gri RAL 7035/ușile albastru RAL 5012.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| capacitate de ridicare pe ridicare | 75 kg |
| greutate | 150 kg |
| sarcină nominală | 600 kg |
| adâncime | 655 mm |
| înălțime | 1950 mm |
| lățime | 1044 mm |











