Dulap de atelier cu 3 sertare verticale extractibile, HxLxl: 1950x1044x790 mm, albastru RAL5012


Descriere
Dulapuri metalice atelier pentru scule cu sertare verticale cu polițe pentru scule. Pentru utilizare în depozit, în producție sau în uzină
- în compartimentele verticale toate obiectele depozitate sunt oricând la îndemână.
Dulap cu compartimente verticale extractibile tip sertar vertical cu polițe, construcție din oțel stabilă și robustă, cu o capacitate de încărcare totală de 1200 kg.
Dulapul are 3 compartimente cu încuietoare centrală.
Deschiderea nu se face prin glisoare telescopice, ci ușa se deplasează direct pe podea, pe role cu rulmenți.
Un compartiment are capacitatea portantă de până la 400 kg.
Dulapul poate fi prevăzut cu polițe și cadre pentru scule în numărul dorit.
Construcția din oțel este acoperită cu vopsea cu pulbere și potrivită pentru cele mai exigente condiţii.
Disponibile în gri RAL 7035, albastru RAL 5012 sau în combinația de culori: Corpul gri RAL 7035/ușile albastru RAL 5012.
Variabil, echipat optional cu rafturi si rame pentru scule.
Rafturile sunt echipate cu un tampon de cauciuc; ofera un spatiu optim de depozitare. Dimensiuni (L x A x A): 697 x 305 x 50 mm. Capacitate de încărcare a raftului 50 kg.
Rame de scule - datorită suportului special adaptat, ramele de scule pot fi reglate în trei poziții pe ambele părți. Cadrul oferă un spațiu de depozitare optim pentru suporturile CNC. Dimensiuni (L x A x A): 627 x 300 x 74 mm. Capacitatea de încărcare a ramelor 50 kg.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | albastru RAL5012 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| capacitate de ridicare pe ridicare | 400 kg |
| greutate | 142 kg |
| sarcină nominală | 1200 kg |
| adâncime | 790 mm |
| înălțime | 1950 mm |
| lățime | 1044 mm |









