Rack de consolă MULTISTRONG M, față-verso, suplimentar, dxxxd: 2500x1300x1200 mm


Descriere
Alegeti dintre numeroasele modele de rafturi metalice cantilever pentru depozitarea pe orizontala a produselor lungi prin pozitionarea lor pe consolele rafturilor sau dintre rafturile metalice cu posibilitatea de depozitare a produselor lungi pe verticala prezentate de catre Emporo in magazinul sau online.
Raft în consolă cantilever pentru depozitarea orizontală a profilurilor, țevilor şi a materialelor în formă de bare.
- banda din profile perforate IPE 140
- console introduse, reglabile în înălțime în intervale de 100 mm, sectiune transversala brate 70x30 mm
- suprafața vopsită în RAL 5010, albastru gențiană
- distanta axiala a benzilor 1330 mm
Rafturile cu console în consolă cantilever sunt proiectate sistematic pentru cerințe multiple și asigură o siguranţă ridicată în exploatare. În plus, consolele sunt protejate împotriva extragerii neintenționate la încărcare sau golire. Prin strângerea șuruburilor de poziţionare se obține o îmbinare stabilă între consolă și profilurile de suport.
La cerere, putem furniza și rafturi cu o distanță de 1030 mm.
Dimensiuni/alti Parametri
| acces | ambele părți |
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| design | Multistrong MEDIUM |
| design raft | raft adițional alăturat |
| număr de picioare | 1 buc. |
| numărul de console | 4 buc. |
| numărul de etaje | 5 buc. |
| Capacitatea de încărcare 1 suport de profil pe o parte | 1900 kg |
| sarcină nominală braț | 355 kg |
| adâncimea totală | 1420 mm |
| distanța dintre picioare | 1330 mm |
| înălţimea totală | 2500 mm |
| lungime grinzi de sprijin | 600 mm |
| lungimea totală | 1403 mm |












