Cărucior cu platformă îngustă VARIOfit


Descriere
Cărucioare marfa cu platformă îngustă pentru transport marfă, perete frontal, pereți laterali și acoperiș din plasă de sârmă, mâner, buzunar pentru documente A4 integrat. Dimensiuni adaptate la un Euro-Container (600 x 400 mm). Roți cu bandaje din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile de precizie; apărătoare și protecție pentru picioare; 2 roți pivotante cu sistem de blocare și 2 roți fixe.
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1900 x 700 |
| perete lateral de plasă | 100 x 50 mm |
| podea de plasă | 100 x 50 mm |
| suprafața de încărcare (L x l) | 1675 x 615 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 86,5 kg |
| sarcină nominală | 300 kg |
| înălţimea totală | 1850 mm |
| lăţimea exterioară | 650 mm |
| lungimea exterioară | 1860 mm |











