Suport organizator din plastic pentru scule CNC mandrine, bucșe elastice cu diametru 25,5 mm - K 25, 5 module, culoare albastră

Descriere
Suport organizator din plastic pentru scule CNC mandrine, bucșe elastice - pentru susținerea diverselor mandrine.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru ![]() |
| modul de conectare | 5 x 5 |
| număr de cavități | 1 buc. |
| adâncime cavitate | 24 mm |
| diametru cavitate | 25,5 mm |
| înălţimea totală | 72 mm |
| lăţimea totală | 52 mm |
| lungimea totală | 52 mm |
















