Suport organizator din plastic pentru scule CNC cu ax coadă cilindrică - D18, 5 module, 2 cavități(18x48 mm), culoare albastră

Descriere
Suport organizator din plastic pentru scule CNC cu coadă cilindrică - pentru susținerea frezelor, burghielor, discurilor abrazive, alezoarelor și a altor scule cu ax cilindric.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru ![]() |
| modul de conectare | 5 x 5 |
| număr de cavități | 2 buc. |
| adâncime cavitate | 48 mm |
| diametru cavitate | 18 mm |
| înălţimea totală | 72 mm |
| lăţimea totală | 52 mm |
| lungimea totală | 52 mm |
















