Suport organizator din plastic pentru scule CNC cu ax coadă cilindrică - D12, 5 module, 4 cavități(12x35 mm), culoare albastră

Descriere
Suport organizator din plastic pentru scule CNC cu coadă cilindrică - pentru susținerea frezelor, burghielor, discurilor abrazive, alezoarelor și a altor scule cu ax cilindric.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru ![]() |
| modul de conectare | 5 x 5 |
| număr de cavități | 4 buc. |
| adâncime cavitate | 35 mm |
| diametru cavitate | 12 mm |
| înălţimea totală | 72 mm |
| lăţimea totală | 52 mm |
| lungimea totală | 52 mm |
















