Suport organizator din plastic pentru accesorii ale sculelor cu coadă pentru con MORSE - M5, modul 8x8, culoare albastră

Descriere
Suport organizator din plastic pentru accesorii ale sculelor cu ax conic - con MORSE - pentru susținerea mandrinelor, frezelor, burghielor, alezoarelor și a altor scule cu ax conic (con Morse).
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru ![]() |
| modul de conectare | 8 x 8 |
| număr de cavități | 1 buc. |
| adâncime cavitate | 72 mm |
| diametru cavitate | 42,5 mm |
| înălţimea totală | 102 mm |
| lăţimea totală | 82 mm |
| lungimea totală | 82 mm |
















