Suport organizator din plastic pentru accesorii ale sculelor cu coadă pentru con MORSE - M1, Modul 2x2, culoare albastră

Descriere
Suport organizator din plastic pentru accesorii ale sculelor cu ax conic - con MORSE - pentru susținerea mandrinelor, frezelor, burghielor, alezoarelor și a altor scule cu ax conic (con Morse).
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru ![]() |
| modul de conectare | 2 x 2 |
| număr de cavități | 1 buc. |
| adâncime cavitate | 48 mm |
| diametru cavitate | 12,5 mm |
| înălţimea totală | 72 mm |
| lăţimea totală | 22 mm |
| lungimea totală | 22 mm |
















