Navetă ESD tip ladă ESD antistatică pentru zone de protecţie electrostatică EPA (electrostatic protected areas), antracit, 600 x 400 x 75 mm

Descriere
Lazi antistatice (descarcari electrostatice) navete ESD de diferite dimensiuni.
Euro navete lazi ESD plastic produsă dintr-un material plastic conductiv. Navete lăzi euro cutii ESD tip lăzi plastic ESD fiind recomandate în special pentru depozitarea şi transportul în condiţii de siguranţă a mărfurilor electronice.
- Material conductiv
- Toate formatele euro uzuale
- Posibilitate de stivuire şi cu capac
- Extrem de robust
Rezistența la suprafață: 103 < 1010 Ohm/cm
Lazi ESD antistatice navete plastic ESD 600 x 400 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | antracit ![]() |
| greutate | 1,17 kg |
| volum | 15 l |
| înălțime interioară | 70 mm |
| înălţimea exterioară | 75 mm |
| lăţimea exterioară | 400 mm |
| lăţimea interioară | 370 mm |
| lungimea exterioară | 600 mm |
| lungimea interioară | 570 mm |




