Palet din plastic 600 x 400 mm, negru, cu picioare

Descriere
- paleti plastic fabricati din regranulat de polietilenă (HD-PE-R) de culoare neagră
- paleti din plastic cu margini antialunecare protejează bunurile împotriva alunecării
- paleții goi sunt stivuibili și pot fi depozitați cu economie de spațiu
- variante constructive: cu picioare sau cu tălpi
- paleți din plastic 600 x 400 mm si 800 x 600 mm cu greutate redusă
- paleți din plastic cu margini antialunecare de 7 mm înălţime
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru ![]() |
| design | cu picioare |
| material | HD-PE-R regranulat de polietilenă, PE de înaltă densitate |
| suprafață superioară | perforat |
| capacitate de încărcare statică | 500 kg |
| capacitatea de încărcare dinamică | 200 kg |
| capacitatea de încărcare pe raft | 0 kg |
| greutate | 1,58 kg |
| înălțime | 137 mm |
| lățime | 400 mm |
| lungime | 600 mm |






