Cărucior cu polițe și sertare din oțel inoxidabil, 2 polițe, 2 sertare in culoare gri, HxLxl: 1040x760x560 mm

Descriere
Carucioare marfa inoxidabile cu patformă cu o structură robustă și rezistentă la uzură. Carucioarele de marfă inoxidabile sunt extrem de utile datorită versatilității lor, ceea ce le face recomandabile pentru mediile unde este nevoie de rezistență și igienă ridicată.
- întreaga structură a căruciorului este din oțel inoxidabil de înaltă calitate clasa AISI304
- raft din oțel inox – capacitatea portantă 50 kg, sertare 20 kg
- cu covoraș insonorizant
- patru roți pivotante cu bandaj din cauciuc gri, diametrul roții Ø 125 mm, din care două cu sistem de blocare
Raft din oțel inoxidabil cu margini ridicate pentru a preveni alunecarea materialelor. Partea frontală a sertarelor din plastic ABS. Cu etanșare din cauciuc pentru o depozitare igienică și fără praf. Sertarul are în interior un coș din plastic detașabil. Sertarul are în interior un coș din plastic detașabil. Se poate închide prin încuietoarea centrală.
Apărătorile din plastic montate la colţuri protejează cadrul de şocuri și previn zgârierea pereților.
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 700 x 500 |
| parte frontală sertar | gri RAL 7042 |
| număr polițe | 2 buc. |
| numărul de etaje | 4 buc. |
| numărul de sertare | 2 buc. |
| capacitate portantă sertar | 20 kg |
| sarcină nominală | 140 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 50 kg |
| înălțime sertar | 200 mm |
| înălţimea totală | 1040 mm |
| lățime | 560 mm |
| lungime | 760 mm |







