Cărucior transport tip platformă, HxLxl: 910x820x560 mm

Descriere
Carucioare marfa inoxidabile cu patformă cu o structură robustă și rezistentă la uzură. Carucioarele de marfă inoxidabile sunt extrem de utile datorită versatilității lor, ceea ce le face recomandabile pentru mediile unde este nevoie de rezistență și igienă ridicată.
- Întreaga structură a căruciorului este din oțel inoxidabil de înaltă calitate clasa AISI304- Protecție din plastic la colțuri
- 4 roți pivotante cu bandaj din cauciuc gri, diametru Ø 125 mm, din care 2 cu sistem de blocare
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | oțel inoxidabil |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 700 x 500 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 720 x 490 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| sarcină nominală | 150 kg |
| diametrul roții | 125 mm |
| înălţimea totală | 910 mm |
| lăţimea totală | 560 mm |
| lungimea totală | 820 mm |





