Vană de captare retenție metalică cu grătar, certificată StawaR, capacitate colectare 61l, lxLxH: 800x500x290 mm

Descriere
Vane cuve de captare retenție metalice pentru butoaie de stocare a lichidelor periculoase pentru apă și mediu
Vană de captare retenție pentru depozitarea și umplerea butoaielor de până la 200 litri.
- vană cuvă de captare retenție solidă, din tablă de oțel sudată etanș, cu grosimea de 3 mm, acoperită cu vopsea cu pulbere albastră RAL 5012
- vană cuvă de captare retenție cu suporturi tip buzunar pentru transportare în siguranță
- vană cuvă de captare retenție goală poate fi manipulată cu stivuitorul sau transpaletul, distanța sol-platformă 100 mm
- vană cuvă de captare retenție cu certificare ÜHP conform StawaR
- vană de captare retenție cu grătar din oțel galvanizat
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5012 ![]() |
| design | cu grătar din oțel |
| material | oțel |
| greutate | 36 kg |
| Volum colectare | 61 l |
| înălţimea totală | 290 mm |
| lăţimea totală | 500 mm |
| lungimea totală | 800 mm |




