Cărucior industrial din tablă tip dulap VARIOfit fără capac, perete lateral rabatabil, 1000x700 mm, cap. port. 500 kg


Descriere
- structură sudată din oțel cornier
- construcția este vopsită complet în albastru RAL5010
- suprafața de încărcare și pereți laterali: tablă de oțel
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- roți pivotante cu frână centralizată EasySTOP și protecție pentru picioare VARIOfit®
Dimensiuni/alti Parametri
| capacul | nu |
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| design | pereți din tablă vopsită |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1000 x 700 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 990 x 690 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 85 kg |
| sarcină nominală | 500 kg |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălțime interioară | 810 mm |
| înălţimea totală | 1105 mm |
| lăţimea exterioară | 720 mm |
| lungimea exterioară | 1130 mm |




