Covor tehnic industrial - preș pentru zone de lucru Bublemat 0,9 x 0,6 m, element tip cadru ramă negru cu galben


Descriere
- pres covor tehnic industrial moale cu efect antioboseală din cauciuc natural rezistent la abraziune si material reciclat (30%)
- suprafață cu noduri din cauciuc pentru stimularea circulației sângelui în picioare și reducerea oboselii
- izolație bună împotriva frigului
- oferă relaxare și confort chiar și în perioadele lungi de stat în picioare
- cu margini rotunde și teșite
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru cu margine galbenă ![]() |
| material | cauciuc natural/reciclate |
| sarcină | medie |
| suprafață superioară | cu noduri |
| utilizare | zona uscata |
| max. temperatura | 50 °C |
| min. temperatura | -20 °C |
| greutate | 6,35 kg |
| greutate (kg/m2) | 11 kg/m² |
| înălțime | 14 mm |
| lățime | 600 mm |
| lungime | 900 mm |















