Suport organizator din plastic pentru scule CNC, burghie cu diametru 5-7,9mm - D5-D7,9, Modul 20x5, culoare roșie

Descriere
Suport organizator din plastic pentru scule CNC burghie - pentru susținerea burghielor, diametrele cavităților suportului cresc în trepte de 0,1 mm și sunt etichetate. Inscripționarea ușurează procesul de căutare a burghiului necesar și vă ajută să reașezați burghiul în locul corect.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | roșu ![]() |
| modul de conectare | 20 x 5 |
| număr de cavități | 30 buc. |
| adâncime cavitate | 7,9 mm |
| diametru cavitate | 5 mm |
| înălţimea totală | 72 mm |
| lăţimea totală | 52 mm |
| lungimea totală | 202 mm |
















