Suport organizator din plastic pentru scule CNC - scule așchietoare, cuțite așchiere, Box 30x30, 5 module, culoare roșie

Descriere
Suport organizator din plastic pentru scule CNC - scule așchietoare cuțite așchiere - pentru susținerea cuțitelor din oțel.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | roșu ![]() |
| modul de conectare | 5 x 5 |
| număr de cavități | 1 buc. |
| adâncime cavitate | 66 mm |
| diametru cavitate | 30,4 mm |
| înălţimea totală | 72 mm |
| lăţimea totală | 52 mm |
| lungimea totală | 52 mm |
















