Suport organizator din plastic pentru scule CNC cu ax coadă tip VDI 50, modul 10x10, culoare roșie

Descriere
Suport organizator din plastic pentru scule CNC cu ax coadă tip VDI - modelul suportului corespunde standardului DIN 69880.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | roșu ![]() |
| modul de conectare | 10 x 10 |
| număr de cavități | 1 buc. |
| adâncime cavitate | 94 mm |
| diametru cavitate | 50,4 mm |
| înălţimea totală | 102 mm |
| lăţimea totală | 102 mm |
| lungimea totală | 102 mm |
















