Suport organizator din plastic pentru scule CNC cu ax coadă tip VDI 30, 5 module, culoare roșie

Descriere
Suport organizator din plastic pentru scule CNC cu ax coadă tip VDI - modelul suportului corespunde standardului DIN 69880.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | roșu ![]() |
| modul de conectare | 8 x 8 |
| număr de cavități | 1 buc. |
| adâncime cavitate | 60 mm |
| diametru cavitate | 30,4 mm |
| înălţimea totală | 72 mm |
| lăţimea totală | 82 mm |
| lungimea totală | 82 mm |
















