Suport organizator din plastic pentru scule CNC cu ax coadă tip CAPTO - C 6, modul 10x10, culoare roșie

Descriere
Suport organizator din plastic pentru scule CNC cu ax coadă tip CAPTO - pentru susținerea sculelor cu ax CAPTO.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | roșu ![]() |
| modul de conectare | 10 x 10 |
| număr de cavități | 1 buc. |
| adâncime cavitate | 40 mm |
| diametru cavitate | 44,5 mm |
| înălţimea totală | 72 mm |
| lăţimea totală | 102 mm |
| lungimea totală | 102 mm |
















