Suport organizator din plastic pentru scule CNC cu ax coadă tip HSK 63, modul 8x8, culoare roșie

Descriere
Suport organizator din plastic pentru scule CNC cu ax coadă tip HSK - pentru susținerea sculelor cu ax HSK.
Se poate utiliza și pentru sisteme KM, WDX și UTS.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | roșu ![]() |
| modul de conectare | 8 x 8 |
| număr de cavități | 1 buc. |
| adâncime cavitate | 37 mm |
| diametru cavitate | 48,6 mm |
| înălţimea totală | 72 mm |
| lăţimea totală | 82 mm |
| lungimea totală | 82 mm |
















