Suport organizator din plastic pentru scule CNC cu ax coadă tip HSK 32, 5 module, culoare roșie

Descriere
Suport organizator din plastic pentru scule CNC cu ax coadă tip HSK - pentru susținerea sculelor cu ax HSK.
Se poate utiliza și pentru sisteme KM, WDX și UTS.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | roșu ![]() |
| modul de conectare | 5 x 5 |
| număr de cavități | 1 buc. |
| adâncime cavitate | 19 mm |
| diametru cavitate | 24,2 mm |
| înălţimea totală | 72 mm |
| lăţimea totală | 52 mm |
| lungimea totală | 52 mm |
















