Suport organizator din plastic pentru scule CNC cu coadă ax tip ABS 50, modul 8x8, culoare roșie

Descriere
Suport organizator din plastic pentru scule CNC cu coadă tip ABS. Pentru susținerea sculelor cu ax ABS.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | roșu ![]() |
| modul de conectare | 8 x 8 |
| număr de cavități | 1 buc. |
| adâncime cavitate | 33 mm |
| diametru cavitate | 29 mm |
| înălţimea totală | 72 mm |
| lăţimea totală | 82 mm |
| lungimea totală | 82 mm |
















