Suport organizator din plastic pentru scule CNC cu coadă ax tip ABS 25, 5 module, culoare roșie

Descriere
Suport organizator din plastic pentru scule CNC cu coadă tip ABS. Pentru susținerea sculelor cu ax ABS.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | roșu ![]() |
| modul de conectare | 5 x 5 |
| număr de cavități | 1 buc. |
| adâncime cavitate | 22,5 mm |
| diametru cavitate | 13,5 mm |
| înălţimea totală | 72 mm |
| lăţimea totală | 52 mm |
| lungimea totală | 52 mm |
















