Suport organizator din plastic pentru accesorii ale sculelor cu coadă pentru con ISO 30, modul 8x8, culoare roșie

Descriere
Suport organizator din plastic pentru accesorii ale sculelor cu coadă pentru con ISO - pentru susținerea mandrinelor, frezelor și a altor scule cu ax conform ISO. Se pot utiliza și pentru varianta ISO-SK.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | roșu ![]() |
| modul de conectare | 8 x 8 |
| număr de cavități | 1 buc. |
| adâncime cavitate | 50 mm |
| diametru cavitate | 32,5 mm |
| înălţimea totală | 102 mm |
| lăţimea totală | 82 mm |
| lungimea totală | 82 mm |
















