Suport organizator din plastic pentru scule CNC cu ax coadă conică - con MORSE - M3, 5 module, culoare roșie

Descriere
Suport organizator din plastic pentru accesorii ale sculelor cu ax conic - con MORSE - pentru susținerea mandrinelor, frezelor, burghielor, alezoarelor și a altor scule cu ax conic (con Morse).
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | roșu ![]() |
| modul de conectare | 4 x 4 |
| număr de cavități | 1 buc. |
| adâncime cavitate | 64,5 mm |
| diametru cavitate | 24 mm |
| înălţimea totală | 85 mm |
| lăţimea totală | 52 mm |
| lungimea totală | 52 mm |
















