Suport organizator din plastic pentru scule CNC cu ax coadă conică - con MORSE - M2, Modul 3x3, culoare roșie

Descriere
Suport organizator din plastic pentru accesorii ale sculelor cu ax conic - con MORSE - pentru susținerea mandrinelor, frezelor, burghielor, alezoarelor și a altor scule cu ax conic (con Morse).
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | roșu ![]() |
| modul de conectare | 3 x 3 |
| număr de cavități | 1 buc. |
| adâncime cavitate | 57 mm |
| diametru cavitate | 18,5 mm |
| înălţimea totală | 82 mm |
| lăţimea totală | 32 mm |
| lungimea totală | 32 mm |
















