Suport organizator din plastic pentru scule CNC cu ax coadă cilindrică - D2,35, 5 module, 25 cavități(2,35 x18 mm), culoare roșie

Descriere
Suport organizator din plastic pentru scule CNC cu coadă cilindrică - pentru susținerea frezelor, burghielor, discurilor abrazive, alezoarelor și a altor scule cu ax cilindric.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | roșu ![]() |
| modul de conectare | 5 x 5 |
| număr de cavități | 25 buc. |
| adâncime cavitate | 18 mm |
| diametru cavitate | 2,35 mm |
| înălţimea totală | 72 mm |
| lăţimea totală | 52 mm |
| lungimea totală | 52 mm |
















