Raft metalic cu cutii de plastic și montare raft prin inserare în cleme CLIP, cutii organizare tip sertar din plastic 2000x1000x300 mm, modul raft adițional alăturat, 11 polițe, 48 buc. cutii.

Descriere
Rafturi metalice cu inserare cu cleme CLIP si cu cutii din plastic de oraganizare depozitare. Raftul metalic este solid și stabil, datorită armăturilor diagonale de pe partea posterioară. Acestea se montează conform instrucțiunilor. Instalare foarte rapidă și ușoară - sistem de inserție fără îmbinări cu șuruburi. Stâlpi cu picioare care se pot ancora de podea.
Sistemul format din raftul de bază și rafturile de extensie permite realizarea de șiruri nelimitate de rafturi stabile, cu costuri foarte avantajoase.
Raftul adițional alăturat pentru extindere se compune din 2 stâlpi (picioare raft) și are același număr de polițe ca și raftul de bază pe care urmează să îl completeze prin prelungire (extindere), în continuarea sa.
adâncimea raft (exterioară) = adâncimea poliței + 36 mm
lungimea raft de bază (exterioară) = lăţimea poliței + 56 mm
lungimea raft adiţional (exterioară) = lăţimea poliței + 6 mm
- raft metalic cu cutii plastic cu ferestre transparente, etichete și agrafe de siguranță
Rafturi cu cutii din plastic UniBox tip sertar de raft cu partea frontală semideschisă UniBox. Fabricate din polipropilenă incasabilă, de înaltă calitate, rezistentă la uleiuri, grăsimi și majoritatea acizilor și bazelor. Rezistentă la temperaturi de la -20°C până la +90°C.
În față există un locaș pentru o prindere sigură. Pereți laterali cu caneluri pentru separatoare transversale sau longitudinale. Livrare în culoarea albastru, similară cu RAL 5015. Agrafă flexibilă de siguranță din sârmă pentru asigurarea cutie tip sertar în raft: din sârmă galvanizată pentru fixarea cutiei de raft - servește ca opritor pentru a împiedica desprinderea completă de raft și, în același timp, ca mâner de transport.
16 buc albastre (H x L x l): 90 x 117 x 300 mm
16 buc albastre (H x L x l): 90 x 234 x 300 mm
16 buc albastre (H x L x l): 140 x 234 x 300 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| design raft | raft adițional alăturat |
| suprafață superioară | zincat |
| număr polițe | 11 buc. |
| numărul de recipiente | 48 buc. |
| sarcina nominală a câmpului raftului | 1100 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 100 kg |
| adâncimea poliței | 300 mm |
| înălţimea totală | 2000 mm |
| lăţimea poliței | 1000 mm |









