Dulap universal de siguranță tip seif, treaptă siguranță S2 - EN14450, clasa B - VDMA, HxLxl: 420 x 300 x 380 mm

Descriere
Nivel de securitate S2 conform standardului EN 14450, clasa B conform VDMA
Seif cu siguranță antiefracție S2 - corp cu perete dublu având izolație ignifugă, ușa cu perete dublu având bolțuri de siguranță. Dulapuri de siguranță dotate în serie cu încuietoare tip bară dublă (armături și balamale proeminente de 12 mm), contra unui supliment de preț seiful de perete poate fi dotat cu încuietoare electronică.
Standard cu deschideri pentru fixare, două în peretele posterior și una în podea; inclusiv poliță reglabilă pe înălțime, culoarea gri deschis RAL 7035.
- 3,0 mm grosime foaie de oțel din ușă
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri deschis RAL7035 ![]() |
| număr polițe | 1 buc. |
| greutate | 32 kg |
| adâncime | 380 mm |
| adâncimea interioară | 294 mm |
| înălțime | 420 mm |
| înălțime interioară | 346 mm |
| înălțimea deschiderii | 346 mm |
| lățime | 300 mm |
| lăţimea deschiderii | 196 mm |
| lăţimea interioară | 228 mm |








