Dulap tip seif interior ușor pentru mobilă cu cutie de siguranță interioară, treaptă siguranță S2-EN 14450, HxLxl: 455 x 395 x 380 mm

Descriere
Nivel de securitate S2 conform EN 14450
Dulap tip seif interior ușor pentru mobilă cu cutie de siguranță interioară cu corpul cu perete dublu de 30 mm. Ușă cu perete dublu, grosime 53 mm, panoul ușii din oțel de 3 mm, închidere cu blocare în trei părți, unghiul de deschidere a ușii 180°. Se închide cu cheie clasa I conform VdS.
Găuri de ancorare, două în peretele posterior și una în podea. Standard cu casetă de valori interioară, 75 mm înălțime, cu broască cilindrică. Livrarea include suporturi pentru arme scurte (5 buc.), care se montează simplu de către client (cu bandă adezivă dublă).
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri deschis RAL7035 ![]() |
| design | mobilier |
| număr polițe | 1 buc. |
| greutate | 40 kg |
| adâncime | 380 mm |
| adâncimea interioară | 290 mm |
| înălțime | 455 mm |
| înălțime interioară | 321 mm |
| lățime | 395 mm |
| lăţimea interioară | 335 mm |




