Dulap sudat de vestiar cu compatimente WEMO, 3x4 compartimente boxe, 900x500x1940 mm, cu picioare, uși gri RAL7035, încuietoare cilindrică


Descriere
Vestiare WEMO cu compartimente multiple (multi-compartiment) - dulapuri vestiar metalice pentru vestiare colective pentru haine și echimpanente de lucru sau sport cu mai multe compartimente pe o coloană, conctrucții compacte formate din una sau mai multe coloane, fiecare coloană putând avea două sau mai multe compartimente (cușete/celule) cu ușă cu închidere proprie.
Vestiare dulapuri metalice colective cu compartimente suprapuse în diferite variante constructive și coloristice.
Vestiare WEMO dulapuri vestiar metalice cu compartimente suprapuse pentru haine - dulapuri metalice profesionale de haine cu compartimente suprapuse cu design industrial contemporan modern.
- vestiare WEMO construcție autoportantă sudată cu rigiditate ridicată datorită bordurii suplimentare și îmbinărilor sudate
- dulapurile sunt dotate și cu un perete separator median, separând hainele curate de cele murdare
- uși cu balamale interioare, orificii de aerisire, ușile se deschid în unghi de 110°
- dulap metalic vestiar acoperit cu vopsealux cu pulbere, suprafață netedă, ușor de curățat, culoare durabilă de lux
Vestiare WEMO dulap vestiar metalic cu compartimente suprapuse cu închidere într-un punct, cu broască cilindrică (standard - 2 chei).
- cu picioare înalte de 140 mm, picioarele sunt dotate cu șuruburi de reglare pentru a compensa denivelările din pardoseală, în intervalul 0-10 mm
Vestiare 3 coloane x 4 compartimente
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| cadru | cu picioarele |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| material | oțel |
| Număr compartimente | 12 buc. |
| număr compartimente (vertical) | 4 buc. |
| număr de compartimente | 3 buc. |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1940 mm |
| lăţime compartiment | 300 mm |
| lăţimea totală | 900 mm |












