Dulap sudat de vestiar cu compatimente WEMO, 2x2 compartimente boxe, 600x500x1800 mm, uși albastre RAL5012, încuietoare cilindrică


Descriere
Vestiare WEMO cu compartimente multiple (multi-compartiment) - dulapuri vestiar metalice pentru vestiare colective pentru haine și echimpanente de lucru sau sport cu mai multe compartimente pe o coloană, conctrucții compacte formate din una sau mai multe coloane, fiecare coloană putând avea două sau mai multe compartimente (cușete/celule) cu ușă cu închidere proprie.
Vestiare dulapuri metalice colective cu compartimente suprapuse în diferite variante constructive și coloristice.
Vestiare WEMO dulapuri vestiar metalice cu compartimente suprapuse pentru haine - dulapuri metalice profesionale de haine cu compartimente suprapuse cu design industrial contemporan modern.
- vestiare WEMO construcție autoportantă sudată cu rigiditate ridicată datorită bordurii suplimentare și îmbinărilor sudate
- dulapurile sunt dotate și cu un perete separator median, separând hainele curate de cele murdare
- uși cu balamale interioare, orificii de aerisire, ușile se deschid în unghi de 110°
- dulap metalic vestiar acoperit cu vopsealux cu pulbere, suprafață netedă, ușor de curățat, culoare durabilă de lux
- bară pentru umerașe cu 2 cârlige reglabile pentru haine
Vestiare WEMO dulap vestiar metalic cu compartimente suprapuse și închidere într-un punct, cu broască cilindrică (standard - 2 chei).
Vestiare WEMO, dulapuri metalice pentru vestiare cu compartimente suprapuse fără picioare poate fi dotat cu un cadru cu bancă, un soclu sau un cadru ușor
Vestiare WEMO, dulapuri metalice fara picioare pentru vestiare cu compartimente suprapuse pe coloana 2 coloane x 2 compartimente
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| cadru | soclu - înălțime 40 mm |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| material | oțel |
| Număr compartimente | 4 buc. |
| număr compartimente (vertical) | 2 buc. |
| număr de compartimente | 2 buc. |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1800 mm |
| lăţime compartiment | 300 mm |
| lăţimea totală | 600 mm |














