Dulap metalic vestiar cu uși 'Z', sudat, WEMO, 2 x 400 mm, uși gri RAL7035, fără picioare, încuietoare tip zăvor rotativ


Descriere
Vestiare Z. Dulapuri metalice cu câte 2 uși în formă de Z pe 1 coloană pentru vestiare in eShop www.emporo.ro
Vestiare Z, dulapuri metalice pentru vestiare cu usi in forma de Z cu câte 2 uși în formă de Z pe 1 coloană
- vestiare Z dulapuri vestiar metalice cu 2 compartimente/coloană cu uși în formă de Z
- vestiare profesionale cu lăţimea coloanei 400 mm
Vestiare Z, dulapuri metalice pentru vestiare colective profesionale de haine cu uși în formă de Z cu design industrial contemporan modern - construcție autoportantă sudată. Vestiar metalic cu usi Z cu rigiditate ridicată datorită bordurii suplimentare și îmbinărilor sudate.
Acoperit cu vopsea cu pulbere, suprafață netedă, ușor de curățat, culoare durabilă.
Dimensiuni exterioare standardizate: înălțime 1800 mm, adâncime 500 mm și lăţime compartiment 400 mm.
Echipare - poliță pentru șepci, bară pentru umerașe cu 3 cârlige reglabile pentru haine, pe exteriorul ușii există o ramă pentru etichete autoadezive indicând numele.
Uși cu balamale interioare, orificii de aerisire.
Vestiare Z fără picioare dulapuri metalice cu uși în formă de Z fără picioare pentru vestiare pot fi dotate cu un cadru cu bancă, un soclu sau un cadru ușor. Vestiare Z, dulapuri metalice fara picioare si cu usi in forma Z pentru vestiare.
Vestiare Z dulapuri metalice cu ușă în formă de Z pentru vestiare și închidere într-un punct, cu zăvor rotativ pentru lacăt. Dulapul vestiar nu se comercializează cu lacăt și nici nu este oferit ca și accesoriu contra cost.
Vestiare Z, dulapuri metalice fara picioare si cu usi in forma Z pentru vestiare cu 2 coloane x 2 compartimente
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | zăvor rotitor pentru lacăt |
| cadru | soclu - înălțime 40 mm |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| material | oțel |
| număr compartimente (vertical) | 2 buc. |
| numărul de uși | 4 buc. |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1800 mm |
| lăţime compartiment | 400 mm |
| lăţimea totală | 800 mm |










