Dulap metalic vestiar cu uși 'Z', sudat, WEMO, 3 x 400 mm, uși verzi RAL5018, fără picioare, încuietoare cilindrică


Descriere
Vestiare Z. Dulapuri metalice cu câte 2 uși în formă de Z pe 1 coloană pentru vestiare in eShop www.emporo.ro
Vestiare Z, dulapuri metalice pentru vestiare cu usi in forma de Z cu câte 2 uși în formă de Z pe 1 coloană
- vestiare Z dulapuri vestiar metalice cu 2 compartimente/coloană cu uși în formă de Z
- vestiare profesionale cu lăţimea coloanei 400 mm
Vestiare Z, dulapuri metalice pentru vestiare colective profesionale de haine cu uși în formă de Z cu design industrial contemporan modern - construcție autoportantă sudată. Vestiar metalic cu usi Z cu rigiditate ridicată datorită bordurii suplimentare și îmbinărilor sudate.
Acoperit cu vopsea cu pulbere, suprafață netedă, ușor de curățat, culoare durabilă.
Dimensiuni exterioare standardizate: înălțime 1800 mm, adâncime 500 mm și lăţime compartiment 400 mm.
Echipare - poliță pentru șepci, bară pentru umerașe cu 3 cârlige reglabile pentru haine, pe exteriorul ușii există o ramă pentru etichete autoadezive indicând numele.
Uși cu balamale interioare, orificii de aerisire.
Vestiare Z fără picioare dulapuri metalice cu uși în formă de Z fără picioare pentru vestiare pot fi dotate cu un cadru cu bancă, un soclu sau un cadru ușor. Vestiare Z, dulapuri metalice fara picioare si cu usi in forma Z pentru vestiare.
Vestiare Z, dulapuri metalice fara picioare si cu usi in forma Z pentru vestiare cu închidere în trei puncte, cu broască cilindrică (standard - 2 chei).
Vestiare Z, dulapuri metalice fara picioare si cu usi in forma Z pentru vestiare cu 3 coloane x 2 compartimente
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| cadru | soclu - înălțime 40 mm |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | verde RAL5018 ![]() |
| material | oțel |
| număr compartimente (vertical) | 2 buc. |
| numărul de uși | 6 buc. |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1800 mm |
| lăţime compartiment | 400 mm |
| lăţimea totală | 1200 mm |












