Dulap metalic pentru vestiar, sudat, 2 x 400 mm, uși albastre RAL5012, fără picioare, încuietoare tip zăvor rotativ cu blocare în 3 puncte


Descriere
Vestiar WEMO de la Malow, dulapuri vestiar metalice cu picioare sau cu soclu (făra picioare)
- vestiare WEMO construcție autoportantă sudată cu rigiditate ridicată datorită bordurii suplimentare și îmbinărilor sudate
- dulapurile sunt dotate și cu un perete separator median, separând hainele curate de cele murdare
- uși cu balamale interioare, orificii de aerisire cu suprafața totală de până la 110 cm²
- dulap metalic vestiar acoperit cu vopsealux cu pulbere, suprafață netedă, ușor de curățat, culoare durabilă de lux
Echipare:
- poliță pentru șepci
- bară pentru umerașe cu 2 cârlige reglabile pentru haine
- interiorul ușii cu o pungă din plastic și oglindă
- pe exteriorul ușii există o ramă pentru etichete autoadezive indicând numele
- fără picioare pot fi dotate cu un cadru cu bancă, un soclu sau un cadru ușor
- cu închidere în trei puncte, cu zăvor rotativ pentru lacăt. Dulapul vestiar nu se comercializează cu lacăt și nici nu este oferit ca și accesoriu contra cost
Vestiar dulap 2 compartimente (800 mm)
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | zăvor rotitor pentru lacăt |
| cadru | soclu - înălțime 40 mm |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| material | oțel |
| număr compartimente (vertical) | 1 buc. |
| număr de compartimente | 2 buc. |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1800 mm |
| lăţime compartiment | 400 mm |
| lăţimea totală | 800 mm |














