Dulap metalic pentru vestiar, sudat, WEMO, 3 x 300 mm, uși verzi RAL5018, cu picioare, încuietoare cilindrică cu blocare în 3 puncte


Descriere
Vestiar WEMO de la Malow, dulapuri vestiar metalice cu picioare sau cu soclu (făra picioare)
- vestiare WEMO construcție autoportantă sudată cu rigiditate ridicată datorită bordurii suplimentare și îmbinărilor sudate
- uși cu balamale interioare, orificii de aerisire cu suprafața totală de până la 110 cm²
- dulap metalic vestiar acoperit cu vopsealux cu pulbere, suprafață netedă, ușor de curățat, culoare durabilă de lux
Echipare:
- poliță pentru șepci
- bară pentru umerașe cu 2 cârlige reglabile pentru haine
- interiorul ușii cu o pungă din plastic și oglindă
- pe exteriorul ușii există o ramă pentru etichete autoadezive indicând numele
- cu picioare standard cu picioare înalte de 140 mm cu șuruburi de reglare pentru a compensa denivelările din pardoseală
- cu închidere în trei puncte, cu broască cilindrică (standard - 2 chei)
Vestiare, dulapuri metalice cu picioare pentru vestiar cu 1 usa batanta lunga compartiment (vestiar cu 3 uși fiecare cu lățime de 300 mm)
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| cadru | cu picioarele |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | verde RAL5018 ![]() |
| material | oțel |
| număr compartimente (vertical) | 1 buc. |
| număr de compartimente | 3 buc. |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1940 mm |
| lăţime compartiment | 300 mm |
| lăţimea totală | 900 mm |
















