Palet igenic din plastic (HDPE), Lxl: 1200 x 1000 mm, cu suprafață depozitare plan închis, gri

Descriere
- standard european în transportul produselor alimentare
- paleți din plastic igenici cu tablier inchis
- potrivit pentru alimente neambalate în industria cărnii
- paleți monolitici din nou HD-PE pentru contact direct cu alimentele
- paleți reutilizabili europeni
- rezistență la temperatură între -40° și +100°C
- ușor de curățat
- cu blocare externă de 7 mm înălțime
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri ![]() |
| design | cu tălpi |
| material | HDPE polietilenă de înaltă densitate |
| suprafață superioară | închis |
| capacitate de încărcare statică | 3500 kg |
| capacitatea de încărcare dinamică | 1500 kg |
| capacitatea de încărcare pe raft | 300 kg |
| greutate | 17 kg |
| înălțime | 152 mm |
| lățime | 1000 mm |
| lungime | 1200 mm |






