Palet industrial din plastic 1200 x 1000 mm, cu suprafață depunere plan închis, negru, cu tălpi

Descriere
- paleti plastic fabricati din regranulat de polietilenă (HD-PE-R) de culoare neagră
- paleti din plastic cu margini antialunecare protejează bunurile împotriva alunecării
- paleții goi sunt stivuibili și pot fi depozitați cu economie de spațiu
- variante constructive: cu picioare sau cu tălpi
Paleti din plastic industriali 1200 x 1000 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru ![]() |
| design | cu tălpi |
| material | HD-PE-R regranulat de polietilenă, PE de înaltă densitate |
| suprafață superioară | închis |
| capacitate de încărcare statică | 3500 kg |
| capacitatea de încărcare dinamică | 1500 kg |
| capacitatea de încărcare pe raft | 300 kg |
| greutate | 16,7 kg |
| înălțime | 163 mm |
| lățime | 1000 mm |
| lungime | 1200 mm |








