Navetă pliabilă euro plastic cu capac tip ladă cutie pliabilă din plastic cu capac, folding box, gri, 400 x 300 x 320 mm

Descriere
- lazi din plastic pliabile stivuibile tip euro navete cutii din plastic
- goale și pliate - reducerea volumului cu până la 82%
- deschidere și închidere rapidă
Ladă din plastic pliabilă profesională navetă - ladă cutie pliabilă, folding box.
Navete lăzi pliabile profesionale din plastic de transport cu posibilități diverse de utilizare în domeniul logisticii.
În stare pliată, se obține o reducere a volumului de până la 82%, adică reducerea costurilor cu depozitarea și transportul containerelor goale. Lăzi de plastic industriale pliabile fabricate din polipropilenă ușoară, dar totodată solidă, rezistentă la uleiuri, grăsimi și majoritatea acizilor și bazelor. Navete versatile din plastic pentru o depozitare optimă și o organizare eficientă a activităților și operațiunilor de asamblare producție precum și a fluxurilor logistice din compania dvs.
Livrarea în culoare gri fără capac, sau cu capac dublu și balamale.
Capacul protejează conținutul de contaminare și deteriorări și este ușor de demontat.
Recipientele cu capac pot fi atât stivuite, cât și pliate.
Lazi din plastic pliabile profesionale cu capac, euro navete cutii din plastic pliabilecu capac
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri ![]() |
| greutate | 2,5 kg |
| volum | 29 l |
| Înălțime (pliată) | 100 mm |
| înălțime interioară | 300 mm |
| înălţimea exterioară | 320 mm |
| lăţimea exterioară | 300 mm |
| lăţimea interioară | 265 mm |
| lungimea exterioară | 400 mm |
| lungimea interioară | 365 mm |










